REKLAMA
Znaleziono 10000 wyników
[Wrocław] Odrzańska 9/10inwestycja
Pokaż inwestycję
[Wrocław] Odrzańska 9/10
Wrocław, Stare Miasto
firma
Pokaż firmę
ZAKŁAD KAMIENIARSKI KAMYK KRZYSZTOF KAMIŃSKI
Strzegom, Armii Krajowej 49 58-150 Strzegom
firma
Pokaż firmę
S4 - Szkło, drzwi przesuwne i lustra na wymiar. Zakład szklarski
Skowarcz, Żuławska 34
firma
Pokaż firmę
Obróbka metali CNC - Firma FMT
Pobiedziska, Latalice 37A
firma
Pokaż firmę
Usługi Pogrzebowe i Kamieniarskie „LIPIŃSCY SOUL”
Ostrzeszów, Ks. Zdzisława Sobierajskiego 1
firma
Pokaż firmę
ZAKŁAD USŁUG DŹWIGOWYCH REMDŹWIG M.BĄKOWSKI, J.KRĘŻOCH sp.j.
Gdańsk, al. Grunwaldzka 212
firma
Pokaż firmę
Monolit sp. z o.o.
Łubowo, Rzegnowo 56
firma
Pokaż firmę
Zakład kominiarski Wiesław Zabawa
Tarnów, ul. Kornela Ujejskiego 24
Firma Usługowa Meble Sebi firma
Pokaż firmę
Firma Usługowa Meble Sebi
Racibórz, ul. Pomnikowa 14/26
firma
Pokaż firmę
Fotograf Toruń, zakład fotograficzny - Studio Orion
Kawęczyn, Kawęczyn 3B
Ulica Teligiinwestycja
Pokaż inwestycję
Ulica Teligi
Kraków, Podgórze, Leonida Teligi
Belgijski gigant branży dań gotowych rozbuduje fabrykę w Opoluartykuł
Pokaż artykuł
Belgijski gigant branży dań gotowych rozbuduje fabrykę w Opolu
Belgijska spółka What’s Cooking, jeden z największych producentów dań gotowych w Europie, rozbudowuje swoją fabrykę w Opolu. Nowa część zakładu powstaje na terenie dawnej fabryki Hongbo i ma rozpocząć produkcję w 2027 roku. Firma zapowiada, że opolski zakład produkcyjny stanie się jednym z najważniejszych punktów jej działalności — zarówno w Polsce, jak i na całym kontynencie.
[Katowice] Hotel Diament Plazainwestycja
Pokaż inwestycję
[Katowice] Hotel Diament Plaza
Katowice, Dworcowa 11
Światowy gigant automotive najpierw zwalniał w Polsce, a teraz zatrudnia artykuł
Pokaż artykuł
Światowy gigant automotive najpierw zwalniał w Polsce, a teraz zatrudnia
Dobre wieści z branży automotive w Polsce. Dotyczą województwa świętokrzyskiego i liczących ok 44 tysiące mieszkańców Starachowic. Największy pracodawca w tym mieście i okolicy, fabryka autobusów niemieckiego, globalnego koncernu MAN, będzie zatrudniać nowych pracowników.
Wrocław: Maco Pharma zwiększy zatrudnienie we wrocławskiej fabryceartykuł
Pokaż artykuł
Wrocław: Maco Pharma zwiększy zatrudnienie we wrocławskiej fabryce
Maco Pharma jest kluczowym europejskim producentem zestawów do pobierania i preparatyki krwi, filtró...
Wrocław: Pneumat System po raz kolejny inwestuje i zwiększa zatrudnienieartykuł
Pokaż artykuł
Wrocław: Pneumat System po raz kolejny inwestuje i zwiększa zatrudnienie
Rusza rozbudowa fabryki firmy Pneumat System we Wrocławiu przy ul. Obornickiej 160 (przy Obwodnicy Ś...
Dolny Śląsk: Przedsiębiorcy z Kuwejtu zainteresowani inwestowaniem w Kowarachartykuł
Pokaż artykuł
Dolny Śląsk: Przedsiębiorcy z Kuwejtu zainteresowani inwestowaniem w Kowarach
10 stycznia przedsiębiorcy z Kuwejtu odwiedzili Kowary. Rozmawiali z burmistrz Elżbietą Zakrzewską o...
Francuska firma z branży automotive Valeo wynajmuje powierzchnię w parku magazynowym DL Invest Group w Czechowicach-Dziedzicachartykuł
Pokaż artykuł
Francuska firma z branży automotive Valeo wynajmuje powierzchnię w parku magazynowym DL Invest Group w Czechowicach-Dziedzicach
Firma Valeo wprowadziła się do projektu zrealizowanego przez DL Invest Group w Czechowicach-Dziedzicach i w sumie objęła kilkanaście tysięcy metrów kwadratowych powierzchni magazynowej i biurowej.
W Bieruniu trwa budowa nowej fabryki niemieckiej firmy Hager Groupartykuł
Pokaż artykuł
W Bieruniu trwa budowa nowej fabryki niemieckiej firmy Hager Group
Ceremonia oficjalnej inauguracji rozpoczęcia budowy nowego zakładu produkcyjnego Hager Group w Bieruniu, w województwie śląskim odbyła się we wtorek 22 listopada br. Udział w niej wzięli m.in. przedstawiciele władz lokalnych i regionalnych; w tym burmistrz Bierunia, Krystian Grzesica oraz starosta powiatu lędzińsko-bieruńskiego Bernard Bednorz. W nowym zakładzie będzie łącznie pracowało 1000 osób. Za realizację inwestycji odpowiada Panattoni.
Teren dawnego Hutmenu we Wrocławiu ma już nowego właścicielaartykuł
Pokaż artykuł
Teren dawnego Hutmenu we Wrocławiu ma już nowego właściciela
Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami spółka zależna Boryszewa – Hutmen – sfinalizowała 15 czerwca, z warszawską firmą MS Investment Sp. z o.o. umowę sprzedaży nieruchomości położonej we Wrocławiu przy ul. Grabiszyńskiej 241. Wartość sprzedaży wyniosła 116,8 mln zł brutto. Wartość księgowa nieruchomości 28 lutego br. wyniosła 44,5 mln zł.
REKLAMA